O mnie

Witajcie! 🙂 Mam na imię Anna i trochę jestem zakręcona na punkcie kupowania z Aliexpress, zaczęło się niewinnie od zakupu zegarka za 3 USD – myślałam, że nie przyjdzie. I moje zdziwienie było duże, bo zegarek dotarł i oprócz tego, że mechanizm głośno chodzi 😉 to jest bardzo oryginalny i służy mi do dziś – budząc pozytywne komentarze.

Później było tylko lepiej bo kupowałam biżuterię, ubrania, buty i ostatnio elektronikę, szkoda, że wtedy nie wpadłam na pomysł aby robić im zdjęcia i pisać recenzję produktów. Jak to mówią lepiej późno niż wcale.

Żeby nie było tak kolorowo, raz rzecz nie przyszła i musiałam otworzyć spór ze sprzedającym, który nie dostarczył mi zamówienia. Na szczęście zwrot przyszedł na moje konto i program ochrony kupujących Aliexpress zdał swój egzamin, choć trochę to trwało.

Ponieważ wielu z moich znajomych, szczególnie koleżanki pytały i wciąż pytają o to jak robić zakupy z Chin bezpiecznie, oraz jak szukać dobre produkty i sklepy postanowiłam stworzyć moją stronę na temat zakupów na portalu Alieksperess oraz na temat hitowych produktów z tego serwisu 😉

Zapraszam do komentowania i zadawania swoich pytań, Ania!